Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/panoramanbk.cz/includes/menu.inc).

Vše dokonalé pro naše ratolesti. Přítomnost určuje budoucnost.

  • Posted on: 17 March 2019
  • By: addmean
Všechny ratolesti většinou běhají všude, kde je to možné. Rády skotačí, pohrávají si a hodně se smějí. Máme je rádi pro to, kým jsou. /


Přejeme si být super rodiči pro naše dítě. Nechceme, aby se jím něco přihodilo, ale chceme, ať jím všechno jde.
motyw
Author: DA
Při utváření dětského pokoje, eventuálně místnosti, rovněž na ně myslíme. V hlavě se nám promítá vše o nich. přemýšlíme nad tím, kdepak všude jsme s nimi byli, kde rády si hrají, co mají rády eventuálně o čem nejraději hovoří. Nejlepší by pro nás bylo, abychom to vše jakýmsi způsobem mohli z hlavy dát do reality. Je to eventuální. Jestliže si ujasníme cíl své činnosti, a neustále nad ním budeme rozjímat, tak předměty, jaké k tomu jsou potřebné, se k nám přiblíží bez naší pomoci. V dětském koutku by se měly objevovat nějaké hračky, skříně, dětské fototapety, obrazy na zeď a další potřebné věci- podívejte se zde. Pokud se stěhujeme, budujeme nový domek, nemusíme vše vyhodit. Použitelné věci smíme opravit a opět využít, třeba jako ozdobu eventuálně na jakýsi další způsob, než k čemu je to určené. U dětí je super to, že si není nutno lámat hlavu s tím, jež se jím nebude cosi zamlouvat. Dětem se zamlouvá vše a hlavně překvapení. Jestliže na zdi vylepíme dětské fototapety s jejími milovanými odstíny a mimo to ještě zavěsíme obrazy na zeď s postavičkami z filmu, jaké zbožňují, určitě z místnosti tak rychle neodejdou- (odkaz na vstupu). Dětské fototapety můžeme zakoupit přímo v obchodě k tomu určeném popřípadě si smíme udělat svůj vlastní potisk. Je to moderní, protože není s tím tolik práce, jakožto při malování. Stačí jenom nanést a je hotovo, nemusíme si s tím dělat téměř nějakou starost. Naším ratolestem smíme připravit také všelijak nápadité hračky. K tomu smíme užít poschoďovou postel, do které se bude smět vyšplhat, na stěnu pověsit opičí hodiny, u kterých ocas slouží jako kyvadlo, zásluhou kterého hodiny jsou funkční. Dalším motivem smí být mořský svět.


Zakoupit vodní postel, zásluhou jaké se ratolest, ještě mnohem pocítí jako na oceánské hladině. /


Nemusíme mít žádnou fantazii, abychom originálně zkrášlili dětský pokoj. Postačí, pokud si budeme všímat zálibám našeho děti a přesuneme to do reality.