Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/panoramanbk.cz/includes/menu.inc).

Od vždy jsme měli rádi lepit samolepky všude možně po pokojích

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Když jsme byli malí, dostávali jsme samolepky, a pokud je nebylo kde nalepit, tak jsme je lepili na skříně či všelijaký nábytek. Po tomto činu, naše skříně, snad též stěny, dostaly co proto a chtělo by je opravit.


Dva tipy jak toto zrenovovat. /


Dětské pokoje jsou přeplněné hraček a všemožných dětských předmětů. Jestliže se nám už podařilo nálepky odstranit ze stěny, či očistit počmárané zdi, potom je jsme povinní jakýmsi způsobem zkrášlit. Na zdi se perfektně hodí dětské fototapety - . Jsou to tapety zaplněné dětskými světy. Spousta královen, barbín, zvířátek a ostatních osůbek. Tapety jsou většinou nahraditelné, takže by až tolik neobtěžovala nějaká jiná samolepka, jistěže by tam i ladila. Dětské fototapety se perfektně hodí do každého dětského pokoje, nebo třeba jenom na jednu zeď. Nemusí být vytapetovaný celý prostor. /


dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com


Dětské obrázky a samolepky se též můžou nacházet na dveřích v domácnosti. Je zcela prostý recept jak se od toho osvobodit. Samolepící tapety na dveře hezkým způsobem zakryjí nedokonalosti, jaké tam nechceme vidět. Pěkný obrázek na tapetě může zkrášlit náš prostor - více informací o Demural. Ba i na samolepící tapety na dveře si můžeme obstarat jednotný vzorek našich prvních dveří a žádný člověk nepozná odlišnost. Tyto tapety můžeme užít na kterékoliv dveře v domácnosti. Dokonce i do kuchyně na linku. Tímto způsobem smíme zpestřit naší už zašlou a starší kuchyní.


Pouze musíme fototapetu koupit a nalepit na dveře, jak jednoduché. /


Nádhera spočívá v schopnostech naších srdcí a také tam, kde jsme originální. Využijme proto, vše co máme uvnitř sebe.