Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/panoramanbk.cz/includes/menu.inc).

Nutné vybavení pro věřejné toalety v hypermarketu, škole a dalších místech

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Věřejné záchody jsou místa, která musejí dávat svým uživatelům možnost snadného držení hygieny a pohodlí. V obchodní galerie, vysoké škole, nádraží, anebo kongresovém a sportovním centru a jiných místech, ve kterých lide traví nejméně nějakou dobu, praktický a krásný záchod je úplná nezbytnost. Z tohoto důvodu aby získání čistého a komfortního věřejného místa bylo úspěšné, určitě nejlépe uvidět rozmanité typy zařízení věřejných záchodů a zvolit jen to nejlepší.
WC
Author: Melissa Wilkins
Source: http://www.flickr.com
Nyní, když rodiče jsou docela aktivní, ve věřejných místech nemůžou chybět dětské přebalováky – díky nim rodiče mají možnost v klidu a bez špinění změnit plenky dítě. Přebalováky ve věřejných toaletách nejčastěji mají tvar pohodlného pultu s polštářem buď nylonovým pasem, díky kterému zároveň dítě a rodiče mají plný komfort.

Někdy dětské přebalováky jsou rozkladací; je to dobrý a snadný nápad na šetření prostorem, ale nezbytná je potom aspoň krátká instrukce používání a jednoduchý mechanismus rozkladaní, aby také únavená osoba mohla bez potíží změnit plenky. Určitě klíčová je i trvanlivost a bezproblémové čistění přebalováku pro nemluvně. Velmi často zákazníci potřebují i výhody pro postížené osoby – třeba odborné držáky.vysoušeč rukou
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Kromě vybavení pro rodiče ve věřejných záchodech potřebné budou skvělé dvířka, světlé lampy, dávkovače tekutého mýdla, zásobníky toaletního papíru a osouseče ruk. Samozřejmě v žádné věřejné toaletě nemůže nikdy chybět mýdlo, tekoucí voda, a správně fungující sanitární přístroje. Díky dávkováčům zároveň majitel věřejného záchodu a zákazníci získají několik výhod – množství mýdla je šetřené, zákazníci mají je v komfortní formě tekutiny buď již hotové pěny, jsou jistí, že mýdlo je čisté (není zašpiněné rukama jiných lidí). Samozřejmě dávkovače nemusejí obsahovat mýdlo, ale také třeba tekutiny pro dezinfekci rukou, potřebné v nemocnicích a některých klinikách. Používání dávkováčů je i rychlejší.

V ohledu parametrů a designu dávkováčů nebo přebalováků výběr nabídek je dost velký, aby každý kdo staví věřejný záchod mohl najít něco zajímavého. Současně stojí to za to, být si vědom, že celá řáda pozoruhodných druhů vybavení věřejných záchodů se nachází v odborních a znamých obchodech, kterých nabídky a ceny jsou nejednou dostupné na webových stránkach – je to ve velkém měřitku skvělý zdroj informací o toaletních výrobkách.