Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/panoramanbk.cz/includes/menu.inc).

Nové vybavení pro věřejné záchody – sušiče rukou a vlasů

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
I ve věřejných záchodech a koupelně v hotelu nebo penziónu zařízení může se velmi líšit mezi sebou. Kromě záchodových mis a dvířek rovněž přístroje na sušení ruk anebo vlasů jsou docela důležitá součást toho, co je nutné. Uživatelé chtěji nejen držet hygienu, ale rovněž umýt vlasy anebo ruce v klidném místě, co nyní umožňují různorodé kvalitní záchodové zboží, dostupné v odborních obchodech.
hotel
Author: Elsie Hui
Source: http://www.flickr.com
Patří k nim např. bazénové fény – přístroje, díky kterým sušení rukou anebo vlasů je komfortní a velice rychlé. Permanentně připevněné do zdi, skvělé nahradí průměrné vysouseče vlasů. Takové fény jsou tak projektované, aby sloužily na mnoho let, také když celá řáda lidí je používá asi každý den – proto nejlevnější fény nevždycky budou nejefektivnějším nápadem, především když záchod se nachází ve velkém hostelu nebo na plovárně.

Nejčastěji bazénové fény jsou pistolové nebo hadicové, ale jsou přitomné rovněž fény nemobilní, méně pohodlné, ale trvalejší a odolnější vůči poškození. Skoro každé bazénové fény teď mají moderní styl, ale nabídka barev a designů je docela velká – díky tomu přizpůsobení vybavení do stylu celého záchodu je velice snadné. Populární barvy jsou tř. chrom, šedá, černá buď zelená, ale vůbec nejsou to jediné možnosti.koupelna
Source: www.sxc.hu
Během stavby koupelny nejlépe být si vědom, že kromě fénů na vlasy další užitečné vybavení které stojí mít ve věřejném záchodě jsou tryskové osoušeče rukou: je to nejen snadný a ekonomický, ale rovněž jeden z nejvíc hygienických způsobů na osoušení umytých rukou. Takové osouseče pracují hlavně díky produkci stlačeného vzduchu, horkého anebo při teplotě místnosti. Prestože se používá elektřinu, ososeče rukou jsou občas ekonomičtější, jestli je srovnat s nakupováním papírových ručníků – nejméně pokud jde o odvoz odpadů.

Před nákupy nejlépe udělat alespoň jakousi selekci a vybrat jen renomované a zároveň nejekonomičtější osouseče a brát to jako investice. Během montáži rozhodně důležitá je adekvatní vzdálenost všech elektrických přístrojů od vody, především tekoucí – může to působit škodnou nehodu. Taková zařízení pro věřejné záchody jako tryskové osouseče rukou buď rozmanité typy fénů na vlasy nejlépe kupovat jedině u nejlepších podníků – tehdy podmínky záruky jsou pro zákazníky často lepší.