Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/panoramanbk.cz/includes/menu.inc).

Nejpopularnější řešení v novodobé záchodě.

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Záchod je hodně vyznamnou mistnosti každého bytu. Je to nejenom prostor každodenní hygieny, ale rovněž misto, kde můžete odpočívat po těžkém dnu. Výborné zařízení toalety není snadné. Navrhujeme Vám přečist náš text, abyste zjistili víc o módních řešeních, které můžete použít v Vaším záchodě.

toaleta
Source: pixabay.com
Především chceme Vám navrhnout pozoruhodné řešení jestli jde o sanitární keramiku. Současně máte opravdu velký výběr různých modelů sanitárních keramik. Jistě základním zařizením každého záchodu je toaletní mísa. V obchodech můžete najít doopravdy velké množství různých vzorů toaletních mís. Kromě obrovského výběru tvarů máte též volbu jestli jde o barvu. Určitě nejpopularnější je bílá barva, ale kromě toho v obchodech můžete koupit rovněž napříklád černé toaletní mísy. Nicmeně většina sanitární keramiky je v bílé barvě.Pokud jde o typy záchodových mís můžeme je rozdělit na tří primární skupiny. Současně nejpopulárnější jsou závěsné toaletní mísy, u kterých se splachovací část zabudovuje v zdí. Kromě toho existují rovněž tzv. kombi klozety – kde mísa a splachovadlo tvoří celek. Je to hodně praktické řešení, díky kterému můžete schovat splachovadlo. Poslední typ WC mís jsou skoro už nepouživáné stojící klozety, kde nádrž vody je uchycená na stěně nad toaletou.

veřejné WC
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com
Kromě záchodových mís v každém záchodě musí být prostor pro umyvadlo. Stejně jako u záchodových mís můžete nabyt umyvadla v rozmanitých barvech. Samozřejmě nejpopularnější je bílá barva. Ještě větší volbu budete mít jestli jde o tvar umyvadel. Typy umyvadel můžeme rozdělit na několik základních kategorii. Nejpopularnější jsou samozřejmě umyvadla závěsné, jsou to obvyklé umyvadla, které můžete nabyt v rozmanitých rozměrech. Velkou výhodou takových umyvadel je dost nízká cena. Dalším typem jsou umyvadla zapuštěná – které častěčně jsou skryté v skřince nebo speciální desce. V obchodech můžete najít též pozoruhodné řešení - dvojumyvadla. Jestli máte velkou toaletu je to doopravdy výborný nápad. Obzvlástě jestli máte velkou rodinu. Podstatný je také materiál, který použito na výrobu umyvadel. Jistě nejpopularnější je keramika, ale kromě toho v obchodech můžete koupit rovněž umyvadla vyprodukované ze skla, umělého kamenu či mramoru. Jsme jistý, že nabídka obchodu je tak bohatá, že každý najde ideální sanitární keramiku pro sebe. Výběr je opravdu velký, nejenom pokud jde o modely, ale rovněž jestli jde o barvy. Všechno závísí na Vaším nápadě.