Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/panoramanbk.cz/includes/menu.inc).

Miminko a jeho pokoj.

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Když očekáváte na miminko máte čas, aby pomyslet o zařízení bytu takou metodou, aby všechny požadavky miminka byly kvapně a skutečně vyřešený. Samozřejmě pro každého milujícího rodiče miminko a jeho potřeby jsou nejvyznamněšjí. Z toho důvodu musíte dobře přemyslet jak vybavit pokoj pro dítě. Níže popíšeme Vám trochu pravidel, které zjednoduší Vám nakupování nábytku pro Vaše batole.


Pokoj pro Dieck
Author: Easy Walls
Source: www.beautifulhome.pl
Hlavně pamatujte si, že miminko opravdu nepotřebuje spousta předmětů. Nejpodstatnější je Vaší přítomnost a láska. Samozřejmě musíte nabyt pár nových předmětů, ale nekupujte věcí, kterých nebudete vůbec používat. Především musíte koupit dětskou postýlku. Doporučujeme koupit Vám postel, které bude „růst” s Vašim miminkem. Ano, takové postýlky můžou být trošku dražší, ale Vaše miminko bude mohlo používat je pár let – konec konců je to idealní volba.

Kromě postýlky budete museli mít také hodně místa pro oděvy Vašeho dítě. Můžeme Vám zaručit, že všechny tety a babičky budou kupovat pro Vaše batole mnoho oděvů. Velká skříň je opravdu dobrým nápadem. Podstatný bude značný počet zásuvek, kde můžete schovat mnoho oděvů. Kromě toho pamatujte o speciálních nevelkých ramínkách, které budou perfektní pro uložení oděvů ve skříní.

Velice podstatné je přebalování batolete. Ténto problém můžete vyřešit pár metody. Samozřejmě mnoho zavísí na prostoru, který můžete využít. Dokonálý je přebalovací pult, který vypada jako komoda. Takové řešení je doopravdy velice praktické, protože po ruce máme všechno, co potřebujeme: oděvy, plenky a kosmetiky. Když Vaše dítě bude větší přebalovací pult vzhledu komodu můžete využít jako normální komodu. Pokud nemáte hodně místa můžete koupit jenom přebalovací podložku, která umíštěná na stole nebo na přačce bude perfektní pro přebalování dítěte. Takové podložky jsou bezpečné, jednoduché v použítí a levné. Na vyběr máte spousta barev a motivů.


Měli byste pamatovat také hygienu Vašého batolete. Koupání batolete je každodenní činnost, která vymahá připravu. Musíte koupit speciální vaničku pro batole. Kromě toho v nabídkách internetových obchodu můžete nalézt také ergonomické tvarované kbelíky, ve kterých batole se cítí velice bezpečně jako v břichu maminky.
Velmi důležitá je podlaha dětského pokoju. Mějte na pamětí, že celoplošný koberec není dobrým nápadem. V takovém koberci se hromaždí prach a roztočí a také zbytky jídla. Nejlepší nápad pro dětskou podlahu jsou parkety nebo hladké krytiny. Většinu času batole tráví na podlaze. Pokud chcete mít koberec kupte menší kus, který budete mohli bez problémů vyprat.

Pamatujte, že nejpodstatnější je bezpečnost Vašeho miminka. Můžete koupit opravdu mnoho věcí, ale pamatujte, aby všechno bylo bezpečné.