Jak si vyzdobit originálním stylem zdi v místnostech, kde rádi jsme.

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
To je důležitá otázka. Co učinit, aby naše místnost byla nejoriginálnější z dokonalých? Klademe si tuto větu moc krát v roce. Nejenže si ji přejeme mít dokonalou. Chceme ji mít taký útulnou, příjemnou, okouzlující.


fototapety
Author: sailn1
Source: http://www.flickr.com
plakáty na zeď
Author: DUKA
Source: DUKA
plakáty na zeď
Author: Sylvain Moreau
Source: http://www.flickr.com

Jsme hodně podráždění, jak nám něco nejde eventuálně když to nemůže být dle vlastní představy. Mnohdy jdeme s proudem, poněvadž se domníváme, že nevíme co a jak udělat. Ale tak to nefunguje. Jenom se musíme na moment zastavit, nadechnout se a náležitě se ponořit do svých představ. Vlastníme to v sobě, jen v úplném tom všedním spěchu, se nám nedaří trochu pozastavit a popřemýšlet nad tím, co vlastně si přejeme mít. Všelijací návrháři na oděvy, též nápad na konkrétní model, musí odněkud brát. Na zdi můžeme použít různé věci. Foto rámy na obrázky si smíme utvořit sami z dílku tvrdého kartónu a několik maličkosti. Na zdi také můžeme nalepit všelijaké fototapety - Vypadají cool fototapety. Plakáty na zeď jsou rovněž jedním z hodně možností jak si vylepšit vlastní obydlí. Pořád na cosi myslíme. Na všelijaké věci. Jsme povinní rovněž své myšlenky využit k tomu, aby se z nich vytvořila skutečnost. Ať nejsou jenom v hlavě, nýbrž ať už ty fototapety, plakáty na zeď, různé rámečky začnou náš prostor zdobit. Je nutnost abychom věřili tomu, jež to co si představujeme, může být skutečné. Naše sny smí být hmatatelné pro kohokoli kdo vejde do našeho domova. Svůj vnitřek si smíme též ozdobit nábytkem, či opotřebovanými předměty, jaké už nepoužíváme. Správným nalakováním a upravením můžou tvořit ojedinělý kousek. Příjemným nápadem, kterým by mohl být zařízený náš vnitřek je tráva. Tráva na louce s drobounkými květy vzbuzuje jemný nádech krajiny. Zeleň se kromě jiného jeví také jako uklidňující barva, která působí pozitivně na lidi. Stěny si buďto můžeme vytapetovat nebo vymalovat na khaki barvu a dolepit rozházené po louce pampelišky a další polní kytky.


Ctitelé hmyzu si smí své nejlepší kousky nechat vylepit nebo namalovat na khaki polní stěnu vlastní místnosti.


Palouk může být jedním z hodně motivu, které budeme držet ve svém domě. Můžeme použít i další nápady. Základem je se v místnosti cítit příjemně - rozhodně užitečné webové stránky, je moudré navštívit.