Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/panoramanbk.cz/includes/menu.inc).

Jak obdržet pravdivě pozoruhodný styl v prostoru

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Teď už asi každý je vědom, co jsou fototapety a jak rozsáhlé dávají možnosti v aranžmá interiérů. Díky fototapetám úplně obvyklý a nenápaditý prostor může obdržet velice vynikající a baječný styl, a vzhledem k široké nabídce látek, fototapety mají možnost být připevněné nejen v obývacím pokoji anebo ložnici, ale také v prostorech náchylných na vliv vody – např. záchod nebo kuchyňský kout. Z toho důvodu rozhodně stojí, postárat se o nádherný styl dosažitelný díky fotografickým tapetám – díky ním každý může mít na stěně ve svém prostoru co si pouze přeje.


Kuchyně designer
Author: homestilo
Source: http://www.flickr.com
Během výběru dekorací pokoje pro puberťáka stojí to za to, vědět, že v dnešní době fototapety grafiti lámou rekordy popularity – především, když puberťák má zájem o hip-hop nebo malování tou technikou. Takové fototapety jsou stejně trvalé jako pravdivé grafiti, neničí zdi a neobsahuje nepřijemně voníce látky přitomné v některých neprofesních sprejích. Rodiče rovněž nemusejí mít strach, že malba autentického grafiti bude neúspěšná a třeba barvy nebudou slušit anebo zbytek vyteče dolů. Určitě fototapety grafiti jsou skvělou volbou nejen pro teenagery, ale pro každého, kdo má rád kulturu hiphopovou, a zejména style bubble, brush nebo wholecar – jsou to vzory fototapet s grafiti většinou dostupné v obchodech s dekoracemi. Interiér s motivem grafiti nejlépe připojit s soudobém nábytkem, například v industriálním stylu; pozoruhodně budou vypadat přílohy a dekorace které navazují na motivy gramofonových desek, mikrofonů buď různorodé nápadité designerské doplňky -


grafitti
Author: Texas State Library and Archives Commission
Source: http://www.flickr.com
Kromě stylu hip-hopového velmi populární jsou dekorace v tematice sportu. Jsou to tř. plakáty (také ve velkém rozměru), designerský nábytek, dekorační přílohy navazující do tvaru míčů fotbalových nebo basketbalových, ale kromě toho nejlépe být si vědom, že fototapety sport je i pozoruhodný nápad pro milovníka sportu. Témata takových fototapet jsou různorodá – můžou to být fotky stadiónů, fotbalistů nebo i jiných nejvýznámějších sportovců. Každá dekorace pokoje která sluší zájmům bydlicího způsobí skvělou náladu – a je to pokáždé důležité v průběhu aranžaci prostoru. Kromě toho soudobé fototapety přispívají k tomu, že pokoj pozitivně může se líšit od jiných - chladný fototapety sport.