Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/panoramanbk.cz/includes/menu.inc).

Jak efektivně vybavit věřejný záchod – užitečné nápovědy

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Nikdy ještě pravděpodobně na trhu nebylo tolik pozoruhodných a širokých možností jako v dnešní době, pokud jde o rozmanité přislušenství pro věřejné záchody. Podle potřeb, místa a finančních prostředků zprávce anebo majitel může vybavit záchod třeba v hotelové fény, osoušeče ruk, jednoduché nebo designerské dávkovače tekutého mýdla, a kromě toho osvěžovače vzduchu. Každý z těch přístrojů má několik zajímavých kladů, které rozhodně stojí blíže prozkoumat.


toaleta
Author: P. i A. Bykowscy
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Už zdánlivě obyčejné sušiče rukou dávájí pohodlí nejen uživatelům věřejných záchodů. K zajímavým kladům (zároveň pro zákazníky a majitele) je obdržení více místa – když v záchodě se nachází takové sušiče, nejsou vůbec nezbytné jednorázové ručníky, jež tehdy jen leží v koši na odpádky, buď – když začne chybět místo – na podlaze. Rovněž – na rozdíl od papírových ručníků – sušiče ruk nikdy se nekončí, co také znamená vyžší pohodlí.

Stojí to za to, během výběru sušiček ruk, aby být si jistý, že všechno bude fungovat v pořádku, se řídit délkou záruky, kvalitou vybavení a názorem kupujících. Některé značky také jsou slavné z toho, že jejích výrobky pro věřejné a soukromé záchody se charakterizují perfektní ergonomií a skvělým poměrem ceny a kvality.


Věřejný záchod je pravdivě klíčový prostor pro každého člověka, jenž pracuje nebo využívá služby – a proto jej stav určitě musí být systematicky ověřován. Někdy mouchy a noční můry se můžou dostát do mnohých prostorů, a vůbec to není příjemný pohled. Navíc,
toaleta
Source: pixabay.com
působí pak další potíže s uklízením záchodu. Aby to vyřešit, nejlépe investovat v odborné vybavení vůči hmyzu, aspoň v léto a na járo, když mouchy a můry jsou nejaktivnější.

V současné době nejlepším nápadem bude v takové situaci likvidátory hmyzu – je to druh lampy, která láká přitomný v prostoru hmyz ultrialovým zářením, a poté chytá díky tvaru kleci a lepidlem. Je možné použití likvidátorů už v nevelké vzdálenosti od lidí, na příklad na vysokém stropě. Stáčí jednoduše závěsit likvidátor v prostoru, zapnout a občas vyměnit vložky buď žárovky. O účelných následcích likvidátorů svědčí tř. to, že jsou často používané v cukrárnech a masokombinátech, kde mouchy a další hmyz může působit autentické problémy.