Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/panoramanbk.cz/includes/menu.inc).

Hejhezčí dekorace na stěny – co nejlépe zvolit do záchodu

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Aranžmá záchodu nebo koupelny je rozhodně nějaká výzva. Prvním krokem je určitě počítaní plochu a typy zařízení. V případě věřejného nebo podobného záchodu, tř. v hotelu buď škole, budou to samozřejmě úplně jiné věci – v individuálním záchodě nemusí nikdo stavět dodateční dvířka, zřídka i se tam nachází sušiče ruk.


Také v individuálních záchodech nejednou se nachází více nábytku, zvláště když záchod je spojen s koupelnou. Pozdější kroky jsou stavba, kladení dlažby nebo jiné podlahy. Nejčastěji aranžace záchodu končí dekorováním, ale zcela není to nejmíň vážný krok, ale klíčový činitel silně ovlivňující na pocit prostoru, náladu a určitě vzhled záchodu.

zařízení
Author: Brent Eckley
Source: http://www.flickr.com
Dekorace na stěny musejí ve záchodech a koupelnách splnit několik podmínek. Nejdůležitější je odolnost proti vodě – pokud není to splněné, dekorace nejenom ztratí úžásný vzhled, ale hned se stanou skvělou kultivačním mediím pro bákterie nebo hmyz. Celé štěstí, v současné době rozmanité obchody a jiné podníky nabízí dost dekoraci na zdi do záchodů a koupelny, aby každý našel něco vhodného pro svoje potřeby. Na příklad soudobý obrazy na zeď, tj. fotky buď grafiky vyraběné na luxusním malířském platně, můžou vypadat velmi hezky. Pokud jde o větší dekorace nástěnné, fototapety nebo tradičné tapety také jsou docela praktickým řešením – nyní vzory, v perfektní rozlišení, mají možnost být vytisknuté na zvláštních platnech odolných vůči vodě. Takové dekorace jsou docela všestranné a můžou se nacházet zároveň ve věřejných a soukromých záchodech – jen v tom prvním případě doporučovaná je větší plocha dekorací.


Jiné pozoruhodné dekorace na stěnu do záchodů jsou rovněž dostupné v nejrůznějších barevních variantech a patří k ním na příklad dlaždice na zdi, dekorační mozaiky, aranžmá z cihly buď kamenu. Ve věřejných záchodech velice elegantní je také luxusní ocel a mramor anebo jeho nádherná imitace. Teď velice pozoruhodné účinky jsou dosažitelné díky veselým a saturovaným barvám – krásně vypadá nejenom tradiční modrá a fialová, ale také oranžová, žlutá, červená a barva písku. O pozoruhodných možnostech soudobých nástěnných dekorací do záchodů nejlíp si přesvědčit vlastnoručně – na internetu se nachází ohromné množství vzorů a fotografií kompletních prostorů.