Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/panoramanbk.cz/includes/menu.inc).

Co doporučují designerové interiéru – krásné a pozoruhodné dekorační doplňky na stěnu

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Aranžmá prostoru je umění, díky kterému dokonce průměrný a malý prostor může pravdivě zaujmout a vyčnívat se z jiných. Je to možné díky opatrnému přizpůsobení barev, dekorativních příloh, lamp a vybavení do plochy, počtu dveří, umíštění a hlavní funkci prostoru. Nyní odborní aranžérové často doporučují pozoruhodné soudobé obrazy na zeď – zvláště když někdo planuje přestěhování anebo jednoduše chce něco v pokoje změnit, určitě nejlépe je prohlížet.

moderní kuchyně
Author: Giles Williams
Source: http://www.flickr.com
Především 3D obrazy na stěnu lámou rekordy popularity vzhledem k svým unikátním dekoračním vlastnostem - nejnovější záznam. Jsou to většinou velmi kvalitní vytisky různorodých fotografií nebo vzorů na korku nebo ostatních odolných látkách. Teď dekorace z takových obrazů je složená z jednoho obrazu děleného na několik částí, tak aby tvořily jeden estetický celek, ač s viditelnými mezery. Samozřejmě ne pokáždé populární obrazy často jsou souborem blízko složených částí nějakého obrázka, ale je to jeden z módních trendů, který dává možnost přidání do pokoje zajímavý rys. Díky takovým dekoračním doplňkům je možné na stěnách mít asi všechno: geometrické vzory, věhlasné novinářské fotografie nebo nádherné výhlídky metropolií, hradů a vesnic, grafiky představující bludiště anebo souhvězdí, ovoce a jiné plody.výzdoba
Author: Siavash Sam Anvari
Source: http://www.flickr.com
Nabídky takových obrazů jsou velice hodnocené odborními designéry interiérů kvůli velkému sortimentu dostupných vzorů. Témata je tak široká, že 3D obrazy na zeď můžou viset prakticky všude – v kancelářích, obývaku, dětském pokoji, u schodů nebo kuchyni. V dnešní době stojí to za to, být si vědom, že obrazy do kuchyně jsou tř. fotografie s motivem barevních květin, podzimních stromů, pampelišek buď vinných revů. Nejlépe, vědět že v kuchyni malá míra extravagance není vůbec problém, když všechno jiné dobře shoduje stylisticky. Když do kuchyni jsou vybrané obrazy trojrozměrné, jsou to nejednou vypouklé nestandardní tvary přilepené na zeď, ke kterým patří např. noční nebe, zvířata anebo velice teď elegantní obrázky ve stylu retro - -> více informací. Aby obdržet nějakou představu o tom, jak nápaditě může vypadat kuchyně díky různorodým moderním obrazům, velmi dobré řešení je prohlížet několik hotových aranžmá – může to přesvědčit i velké skeptiky.