Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/panoramanbk.cz/includes/menu.inc).

Chceš mít skvělý byt? S fototapetou není nic snažšího!

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Každý, kdo si plánuje pořídIT byt, chce, aby jeho nové bydlení bylo opravdu originální a pěkné. Naštěstí dnes máme na výběr desítky nejrůznějších dekoračních předmětů, látek a bytových doplňků.


V obchodech s nábytkem a ozdobami najdeme velmi zajímavé kousky: designové gauče, závěsy z hezkých materiálů, svíčky, květináče, obrazy, zrcadla v ručně zdobených rámech, moderní lustry či vzdušné závěsy.


filtr wody
Author: SuSanA Secretariat
Source: http://www.flickr.com


Hit posledních let - vliesové a papírové fototapety


fototapety
Author: Wolfgang Wildner
Source: http://www.flickr.com


Velké oblíbě se mezi české zákazníky těší rovněž fototapety čili velkoformátové fotografie natištěné na typické tapetě. K tomuto účelu se nejčastěji používá papírové, nebo vliesové tapety. O papírových tapetách není potřeba nic říkat, málokdo ale ví, co jsou ty vliesové a čím se liší od klasických tapet. Vliesové tapety jsou vytvářeny z buničitých a vinylových vláken, díky čemuž jsou pevné a odolné. Jejich velkým kladem je rovněž to, že můžeme je lepit za sucha. Fototapeta natištěná na vliesovým "základě" je trvalá, omyvatelná a odolná proti opotřebení. Kromě toho díky fototapetě náš byt získá zajímavý vzhled. Na výběr máme doslova tisíce různých vzorů. Chceš proměnit stěnu v vodopad? Není problém! Přeješ si každý den obedvat s výhledem na pláž? Nemusíš se stěhovat! Stačí si koupit fototapetu.


Plakát s vlastní fotkou? Proč ne?


matrac
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com


Fototapeta není jediná možnost použití povedené fotografie jako bytové dekoraci.
Dnes bez žádného problému najdeme firmu, která se zabývá tiskem plakátů z fotek zákazníka. Díky této službě se naše fotka z dovolené může stát originální ozdobou obýváku či ložnice. Plakáty na zeď jsou rovněž užasným nápadem na narozeninový dárek pro milovanou osobu.