Aranžování všech domácích stěn s tématem retro módou

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Pořád více se začínáme vracet do 50. let s módou. Retro vkus začíná byt vídán stále více. Doteď jsme mohli ho vidět většinou na módních doplňcích. Teď můžeme udělat revoluci ve svém domě, a pokud se nám trošku zalíbil, můžeme ho použít jako nástěnný ornament do naších místnosti. /


fototapety do ložnice
Author: Grégory Tonon
Source: http://www.flickr.com
fototapety do ložnice
Author: www.TwojaBateria.pl
Source: www.TwojaBateria.pl
Vlnky, pruhy a květiny jsou podstatou pro retro módu. Ženy na sebe strojily žluté či červené odstíny s hromadou ornamentu. Teď se hodně oděvů tímto stylem. Není od věci si trochu o tomto námětu cosi projít a sladit si nějaký pokoj v obydlí tímto způsobem. Zatímco často aplikujeme fototapety do ložnice jednobarevné, smíme se zcela uvolnit a otestovat něco více výstředního. Jakási ta květinka eventuálně puntík ještě nikomu neublížil. Koupením fototapety do ložnice v červeném odstínu s bílými puntíky by se určitě zalíbilo více lidem. K tomu doladit interiér a také lustr v retro módě a již máme zbrusu novodobou ložnici. Abychom neměli pouze jeden pokoj v tomto stylu, můžeme třeba navrhnout i koupelnu - . Do ní by více se hodily fototapety v odstínu modré eventuálně bílé s květinkami či proužky. Také smíme nalepit fototapety do koupelny jednobarevné a k tomu komponovat různé retro ozdoby. Jedno jakou barvu na fototapety do koupelny si zvolíte, určitě bude hezká - přečtěte si více o tomto tématu fototapety do koupelny.


Retro styl je jeden z hodně oblíbených stylu ve společností. Je to nejenom pěkná móda ale i velice apartní. Zrovna s pomocí její vkusnosti a velmi příjemné a současně pozorovatelné nádheře vaše pokoje budou vyhlížet svérázně a nádherně.